korepetycje Żywiec
Centrum Języka Angielskiego Progress
tel. 880 906 588
cja.progress@gmail.com

Angielski dla dorosłych (20+)

Język ogólny

Język ogólny

Prowadzimy zajęcia na każdym poziomie zaawansowania. Podczas kursu ćwiczymy wszystkie funkcje językowe. Szczególny nacisk kładziemy na praktyczne wykorzystanie języka. Nie prowadzimy szkoleń w oparciu o jeden podręcznik. Wykorzystujemy szereg różnorodnych materiałów oraz pomocy dydaktycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Język angielski w biznesie (Business English)

Język angielski w biznesie (Business English)

Podczas zajęć korzystamy z wybranego obecnie na rynku bestsellera w dziedzinie nauczania Business English. Zajęcia uzupełniane są o dodatkowe materiały autentyczne, autorskie oraz multimedialne. Kurs ukierunkowany jest na poznawanie specjalistycznego słownictwa z szeregu dziedzin biznesu oraz na usprawnienie codziennej komunikacji w środowisku pracy.

Konwersacje

Konwersacje

Zajęcia konwersacyjne służą doskonaleniu umiejętności komunikowania się w środowisku ogólnym bądź biznesowym. Wykorzystujemy prezentacje, studia przypadków, pomoce interaktywne, mapy mentalne, odgrywanie ról etc. Zajęcia konwersacyjne przeznaczone są dla osób znających język angielski co najmniej na poziomie B1.

Przygotowanie do egzaminów językowych (FCE,CAE,CPE)

Przygotowanie do egzaminów językowych (FCE,CAE,CPE)

Zajęcia przeznaczone są dla osób przygotowujących się pod konkretny egzamin. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest nie tylko w oparciu o wybrane podręczniki ale również w oparciu o organizator egzaminu oraz egzaminy z poprzednich lat.

Responsive Design
Valid XHTML | Valid CSS |
Designed by interstrony.net