korepetycje Żywiec
Centrum Języka Angielskiego Progress
tel. 880 906 588
cja.progress@gmail.com

Angielski dla młodzieży (13 – 19lat)

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

Kurs na wszystkie poziomy zaawansowania

Kurs organizowany jest na wszystkich poziomach zaawansowania w oparciu o doskonalenie umiejętności komunikowania się, pisania, czytania i rozumienia ze słuchu. Małe grupy w połączeniu z atrakcyjnymi zajęciami sprawiają, iż nauka staje się przyjemna i efektywna. Podczas trwania kursu systematycznie prowadzimy ewaluacje postępu językowego naszych kursantów. W ofercie skierowanej do młodzieży znajdują się również zajęcia oparte wyłącznie na konwersacji oraz przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty.

Przygotowanie do matury

Przygotowanie do matury

Oferujemy dwa typy kursów: kurs „matura podstawowa” oraz „matura rozszerzona”
W trakcie obu kursów uczniowie poznają strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Zajęcia prowadzone są w oparciu o standardy wymagań egzaminacyjnych i obejmują wszystkie bloki tematyczne oraz zagadnienia gramatyczne przewidziane w ramach matury podstawowej lub matury rozszerzonej.

Przygotowanie do egzaminów językowych (FCE,CAE,CPE)

Przygotowanie do egzaminów językowych (FCE,CAE,CPE)

Zajęcia przeznaczone są dla osób przygotowujących się pod konkretny egzamin. W trakcie kursu uczniowie poznają dokładnie strukturę egzaminu oraz typy zadań egzaminacyjnych. Kurs prowadzony jest nie tylko w oparciu o wybrane podręczniki, ale również w oparciu o organizator egzaminu oraz egzaminy z poprzednich lat.

Responsive Design
Valid XHTML | Valid CSS |
Designed by interstrony.net