korepetycje Żywiec
Centrum Języka Angielskiego Progress
tel. 880 906 588
cja.progress@gmail.com

Cennik

1) Oferta dla firm. Kursy dla firm organizowane są w siedzibie kursantów lub w innym wskazanym przez klienta miejscu. Ceny kursów oraz warsztatów ustalane są indywidulanie w zależności od ilości godzin oraz uczestników. Oferujemy szkolenia grupowe oraz indywidulane dla firm w bardzo atrakcyjnych cenach.

2) Oferta zajęć indywidualnych na terenie Żywca oraz gminy Czernichów. Cena obejmuje również dojazd. Istnieje również możliwość zmiany długości oraz częstotliwości zajęć.

Zajęcia indywidualne

Rodzaj kursu Forma zajęć Cena jednej godziny lekcyjnej (60 minut)
Język ogólny Indywidualne 50 zł
Konwersacje Indywidualne 55 zł
Przygotowanie do egzaminów językowych Indywidualne 60 zł
Język w biznesie Indywidualne 60 zł
Język specjalistyczny Indywidualne 70 zł

3) Oferta zajęć grupowych prowadzonych na terenie gminy Czernichów. Zajęcia odbywać się będą w dwóch lokalizacjach lub w domu Klienta, aby zaoszczędzić Państwa czas na niepotrzebne dojazdy. Gwarantujemy zajęcia w bardzo małych kameralnych grupach, bo tylko takie stwarzają optymalne warunki do gruntownego przyswajania języka angielskiego. Istnieje również możliwość zmiany długości oraz częstotliwości zajęć.

Ceny obowiązują w grupach min. 5 osób
Nazwa kursu Ilość spotkań w tygodniu (od X do VI) Ilość godzin w ciągu roku Cena za I semestr Wysokość raty miesięcznej (9 rat od X do VI)
1. Przedszkolaki
  • 4-5 latki
  • Zerówka
1x 30 minut 34 spotkania 187zł 42 zł
2. Szkoła podstawowa I-VI
3. Gimnazjum I-III
4. Liceum
5. Dorośli
1x 50 minut


1x 90 minut (III Gimnazjum)
34 spotkania


340 zł


595 zł
76 zł


132 zł
Pozostałe grupy Koszt 1 zajęć (50 minut).
Zajęcia odbywają się według planów miesięcznych
1. Grupa dwuosobowa
2. Grupa trzyosobowa
30 zł od osoby
25 zł od osoby

* Niezależnie od rodzaju kursu uczestnik zobowiązuje się do płatności miesięcznej. Jest to miesiąc nauki płatny z góry przed rozpoczęciem pierwszej lekcji każdego miesiąca. Najczęściej będą to cztery spotkania w miesiącu. Czasami może wypadać pięć spotkań. Minimalna liczba lekcji to jedno spotkanie w tygodniu. Ceny uzależnione są od ilości osób w grupie. Serdecznie zapraszamy!

Responsive Design
Valid XHTML | Valid CSS |
Designed by interstrony.net