korepetycje Żywiec
Centrum Języka Angielskiego Progress
tel. 880 906 588
cja.progress@gmail.com

O nas

Aleksandra Mieszczak, właściciel, lektor języka angielskiego, tłumacz

Jestem czynnym nauczycielem języka angielskiego w placówkach publicznych, lektorem warszawskich i żywieckich szkół językowych oraz krakowskich uczelni wyższych, akredytowanym egzaminatorem egzaminów z rodziny ETS (m.in. TOEIC, TOEFL, WIDaF, TIF). Posiadam doświadczenie w nauczaniu języka ogólnego począwszy od grup dzieci trzyletnich kończąc na prowadzeniu kursów Business English dla Klientów korporacyjnych. Nauczam z pasją i pełnym zaangażowaniem doprowadzam moich kursantów do wyznaczonego celu. W swojej pracy stawiam na jakość i profesjonalizm na trzech poziomach – językowym, metodycznym i merytorycznym.

Swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam studiując filologię angielską (profil nauczycielski) na Uniwersytecie Śląskim. Studia magisterskie ukończyłam z wynikiem bardzo dobrym. Postanowiłam również zagłębić się w tajemnicę języka specjalistycznego dlatego ukończyłam studia podyplomowe obcy język biznesu (Business English) również z wynikiem bardzo dobrym na Uniwersytecie Śląskim. Studia pozwoliły mi nie tylko na zdobycie umiejętności biegłego porozumiewania się w języku angielskim ale dostarczyły mi także gruntownego przygotowania metodycznego. Poznałam specjalistyczne odmiany języka biznesu np. angielski w marketingu, handlu międzynarodowym, transporcie itp.

Stale udoskonalam swój warsztat pracy i dążę do perfekcji. Chętnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach metodycznych. Cenię sobie spotkania z autorytetami w dziedzinie nauczania by móc wymieniać swoje spostrzeżenia dotyczące nauczania. W 2015 roku zostałam akredytowanym egzaminatorem egzaminów ETS GLOBAL (m.in. TOEIC). Wszystko po to by w jak najbardziej profesjonalny sposób przygotować kursantów do zdania certyfikatu TOEIC. Obecnie najczęściej zdawanego egzaminu z języka angielskiego w środowisku pracy.

Język angielski jest moją pasją od wielu lat. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci oraz prowadzeniu kursów Business English. Uczę metodą komunikatywną kładąc główny nacisk na praktyczne wykorzystanie języka. Celem moich zajęć jest pokazanie Ci, że można uczyć się języka angielskiego jednocześnie skutecznie i z wielką przyjemnością. Podczas zajęć nie ograniczam się do jednej książki. Wykorzystuję różne źródła, materiały autorskie, multimedialne oraz autentyczne. Interesujące pomoce dydaktyczne pobudzają do dyskusji, a co za tym idzie pomagają skutecznie usuwać barierę w mówieniu. Moje metody zawsze dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego ucznia i ukierunkowane na widoczne rezultaty. W trakcie zajęć staram się przekazywać wiedzę w sposób kreatywny i przystępny, daję uczniom możliwość samodzielnego odkrywania nowych zasad. Lubię motywować i tworzyć korzystną atmosferę współpracy będąc przy tym wymagającą. Zajęcia prowadzone są całkowicie lub w 99% w języku obcym.

Referencje udostępniane są na życzenie podczas osobistego kontaktu.

Kursy, szkolenia, akredytacje:

1

2

1

4

5

6

7

8

Pozostała kadra

Pozostali lektorzy Centrum Języka Angielskiego PROGRESS są absolwentami wyższych uczelni. Posiadają udokumentowane kwalifikacje do nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Nauczyciele, którzy pracują z najmłodszymi kursantami posiadają przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi. Wszyscy kochamy swoją pracę i wykonujemy ją z pełnym zaangażowaniem.

Responsive Design
Valid XHTML | Valid CSS |
Designed by interstrony.net