korepetycje Żywiec
Centrum Języka Angielskiego Progress
tel. 880 906 588
cja.progress@gmail.com

Obsługa kompleksowa firm

Kursy językowe

Kursy językowe

Dysponujemy trzema rodzajami kursów językowych: język ogólny, Business English oraz język specjalistyczny. Prowadzimy również kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge i ETS Global. Szkolenie do certyfikatu TOEIC prowadzone jest przez egzaminatora. Istnieje również możliwość ułożenia indywidualnego kursu np. język ogólny z elementami języka specjalistycznego. Więcej w zakładce rodzaje kursów.

Obsługa procesu rekrutacji

Obsługa procesu rekrutacji

W ramach usługi przeprowadzamy kompleksowe sprawdzanie umiejętności językowych kandydatów do pracy w Państwa firmie. Badamy ustne oraz pisemne umiejętności kandydatów. Na koniec sporządzamy raport z wynikami poszczególnych osób i naszą miarodajną oceną, która pomoże Państwu podjąć decyzję dotyczącą wyboru potencjalnych pracowników.

Audyt językowy

Audyt językowy

W ramach audytu językowego, dostosowanego indywidualnie do profilu Państwa firmy zdiagnozujemy poziom językowy pracowników. Diagnoza obejmuje analizę umiejętność komunikacji w formie ustnej oraz pisemnej. Określimy również krótki i długookresowe cele językowe każdego pracownika.

Responsive Design
Valid XHTML | Valid CSS |
Designed by interstrony.net