korepetycje Żywiec
Centrum Języka Angielskiego Progress
tel. 880 906 588
cja.progress@gmail.com

Oferta dla firm/Klientów biznesowych

Serdecznie zachęcamy do współpracy firmy oraz instytucje. Posiadamy bogatą ofertę kursów oraz warsztatów profilowanych. W naszej codziennej pracy kładziemy nacisk na efektywność i profesjonalizm. Pragniemy, aby każdy uczestnik mógł przekonać się, że razem z nami angielski ogólny oraz branżowy pozostaje w zasięgu ręki. Atrakcyjne metody kształcenia w pełni dostosowane do potrzeb oraz poziomu zaawansowania uczestników, doskonale przygotowany program oraz nasze zaangażowanie pomogą Państwu zrealizować obrane cele. Dlatego serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą poniżej.

Kursy dla firm organizowane są w siedzibie kursantów lub w innym wskazanym przez Klienta miejscu. Ceny kursów oraz warsztatów ustalane są indywidulanie w zależności od ilości godzin oraz uczestników. Oferujemy szkolenia grupowe oraz indywidulane.

Kursy językowe składają się z trzech etapów. Pierwszy z nich związany jest z przeprowadzeniem analizy biegłości językowej (Placement Test) oraz ustaleniem konkretnych potrzeb i celów. Następnie dopracowane zostają szczegóły dotyczące częstotliwości kursu. Drugi etap polega na przeprowadzeniu szkolenia zgodnie z wyznaczonymi celami. Podczas tego etapu kontrolujemy stopień opanowania materiału oraz na bieżąco prowadzimy dokumentacje realizacji zajęć wraz z analizą frekwencji uczestników. Ostatni etap to podsumowanie wyników kursu. Przygotowana zostaje szczegółowa analiza postępów każdego uczestnika. Badana zostaje również jakość przeprowadzonych zajęć (anonimowe ankiety badające poziom satysfakcji uczestników kursu). Możliwe jest również wydanie certyfikatu potwierdzającego osiągnięty poziom znajomości języka angielskiego.

Obsługa komplekowa firm

Obsługa kompleksowa firm

szczegóły »
Rodzaje kursów

Rodzaje kursów

szczegóły »

Responsive Design
Valid XHTML | Valid CSS |
Designed by interstrony.net